Radyo Eksen'de şu an :

haberler

Bruce Springsteen'in Yeni Şarkıları Radyo Eksen Sitesinde

21 Şubat 2012 - 12:22

Bruce Springsteen’in yeni albümü “Wrecking Ball” Mart ayında yayınlanıyor! Albümden her gün yayınlanacak bir parça Türkiye'de sadece Radyo Eksen'in internet sitesinde olacak!


Bruce Springsteen'in Ron Aniello ve Jon Landau prodüktörlüğünde kaydedilen yeni albümü sanatçının 17. stüdyo albümü olacak. 11 yepyeni şarkı ve sürpriz isimlerle ortak çalışmalar içeren son Springsteen albümü “Wrecking Ball” Mart ayında yayınlanacak. Eğer Springsteen hayranıysanız, her gün 24 saat süreyle aktif olacak albümdeki şarkıları, düzenli olarak internet sitemizin sağ sütunundan, albüm yayınlanmadan dinleyebilirsiniz.


Bruce Springsteen, yeni albümünün tanıtımı kapsamında Mayıs ayından itibaren Avrupa’da turnede olacak. Sanatçının hayranları konser detaylarını http://www.brucespringsteen.net adresinden takip edebilirler ve albümü yayınlanmadan önce http://www.myplaydirect.com/bruce-springsteen/  adresinden sipariş edebilirler.

Albümden bugün (21 Şubat’ta) yayınlanan Shackled and Drawn’u dinleyecğiz. Ardından yayınlanacak diğer Springsteen şarkıları ise Jack of All Trades, Death to My Hometown, This Depression, Wrecking Ball, You’ve Got It, Rocky Ground, Land of Hope and Dreams ve son olarak We Are Alive olacak.


 

 

Diğer haberler

Soft Cell veda konserini verdi

1984 yılında dağılıp, 2001’de yeniden bir araya gelip bir sene sonra dördüncü ve final albümünü yayınlayan Soft Cell, dü...