Radyo Eksen'de şu an :

haberler

Kadıköy'de Gece Gezmesi'ne çıkıyoruz

24 Ekim 2016 - 17:43

İstanbul Caz Festivali kapsamında ilk kez 2015’te düzenlenen ve şehrin gece hayatının nabzını tutan 'Gece Gezmesi', Kadıköy’ün her mahallesinde herkesin kendi zevkine göre bir müzik yakalayabileceği programıyla bu sene de yoluna devam ediyor. Kadıköy’ün farklı kültür sanat etkinliklerine ev sahipliği yapan tam 11 mekanında gerçekleşecek 'Gece Gezmesi'nde izleyiciler, 23 farklı konserden dilediklerini seçerek, farklı mekanlar arasında konser akışı oluşturabilecekler. 26 Ekim Çarşamba, 19.00’dan 03.00’e kadar tek bir biletle Kadıköy ve çevresindeki farklı mekanlar arasında müziğin çeşitli türlerini dinleme şansı yakalayacak.

'Gece Gezmesi' etkinliklerinin mekanları arasında; All Saints Moda Kilisesi, Arkaoda, Atölye & Kafe Hangart, Bant Mag Havuz, Dorock XL,  Kadıköy Sahne, KargART, Living Room, Moda Sahnesi, Yeldeğirmeni Sanat ve Zor yer alıyor.

'Gece Gezmesi' etkinliğinin biletleri Biletix satış kanalları, Ana Gişe İKSV ve konser günü Yeldeğirmeni Sanat, Dorock XL, Kadıköy Sahne ile Moda Sahnesi mekânlarından satın alınabilir.

'Gece Gezmesi' kapsamında Arkaoda, Bant Mag Havuz, Dorock XL, Kadıköy Sahne, KargArt, Living Room ve Moda Sahnesi ile Zor’da gerçekleştirilecek konserlerde 18 yaş sınırı olduğunu hatırlatırız. Atölye & Kafe Hangart, All Saints Moda Kilisesi ve Yeldeğirmeni Sanat’taki  konserler ise her yaştan izleyiciye açıktır.

Bilet fiyatı 50 TL. Etkinlik günü biletler 60 TL’den satılacaktır.

Ayrıntılı bilgi için: caz.iksv.org

Diğer haberler

Soft Cell veda konserini verdi

1984 yılında dağılıp, 2001’de yeniden bir araya gelip bir sene sonra dördüncü ve final albümünü yayınlayan Soft Cell, dü...