Radyo Eksen'de şu an :

haberler

The Kills 10 Yaşında

14 Şubat 2012 - 15:24
Amerikalı şarkıcı Alison Mosshart ve İngiliz gitarist Jamie Hince'ten oluşan The Kills, 10 yıl önce 14 Şubat 2002'de ilk kez Londra'da bulunan 12 Bar'da sahneye çıkmış. Dördüncü albümleri "Blood Pressures" geçtiğimiz yaz yayınlanan grup sahneye çıktıkları ilk günü "hayatımızdaki en korkunç ve heyecan verici gündü" sözleriyle ifade ediyor.

NME dergisiyle yaptıkları röportajda Alison Mosshart: "Bir süredir beraber müzik yapıyorduk ancak ortada ne bir kayıt ne de bir grup ismi vardı. O konser karar verdiğimiz nokta oldu, ikimiz bir grup kuracaktık, işe yarayacaktı ya da rezil olacaktık. Sonunda amfilerimizin bile zor sığdığı bir sahnede bulduk kendimizi, 5 şarkı çaldık ve işe yaradı" diyor.

Bu yaz geçtiğimiz sene katılamadıkları tüm festivallerde sahne alacaklarını, yeni The Kills parçalarının hazır olduğunu tek ihtiyaçlarının stüdyoya girecek zaman olduğunu söyleyen 2'linin oyuncu Samantha Morton tarafından "The Last Goodbye"  parçalarına çekilen videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MgaHy7DYs3g

 

Diğer haberler

Soft Cell veda konserini verdi

1984 yılında dağılıp, 2001’de yeniden bir araya gelip bir sene sonra dördüncü ve final albümünü yayınlayan Soft Cell, dü...